Nowa publikacja Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej dla rodziców: Jak zrozumieć i wspierać nastolatka

30.04.2024
Specjalistki z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni przygotowały kolejny poradnik psychologiczny skierowany do rodziców nastolatków. To kolejne wydawnictwo dla rodziców, przygotowany przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Bochni.
Dobre rozumienie i wsparcie, które rodzice mogą zaoferować swoim dzieciom, są kluczowe w zdrowym rozwoju młodzieży. Takie publikacje to cenne źródło wiedzy, które pomaga budować silne i zdrowe relacje rodzinne
podkreśla znaczenie tej inicjatywy Adam Korta Starosta Bocheński.

W najnowszej publikacji znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawostek i praktycznych porad psychologicznych, które pomogą lepiej zrozumieć procesy zachodzące w życiu Waszych dorastających dzieci. Poradnik to nie tylko źródło wiedzy, ale także narzędzie, które wspiera w codziennym rodzicielstwie.

W środku odkryjecie:

• Najnowsze informacje i ciekawostki ze świata nauki o rozwoju młodzieży.
  • Wskazówki, jak rozróżniać zachowania typowe dla okresu dojrzewania od tych, które mogą budzić niepokój.
  • Praktyczne porady, jak efektywnie wspierać swoje dziecko w tych wyjątkowych latach.
  • Test stylu rodzicielstwa, który pomoże Wam zrozumieć i zoptymalizować Wasze metody wychowawcze.

Poradniki dostępne są w wersji papierowej w siedzibie Poradni oraz w formie elektronicznej pod linkiem https://bit.ly/Poradnik_Nastolatkowie

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem i korzystania z cennych rad naszych specjalistów. Wspólnie możemy zrobić więcej dla przyszłości naszych dzieci!